Otel Tekstili

Alez Yatak Koruyucu seçerken

 • PVC'ye dikkat

  PVC ile kaplanmış (sıvanmış) yatak koruyucularda koku ve çatlama meydana gelir. PVC kaplı alezler odalarınızda koku yapacak, odaya girildiğinde ağır plastik kokusu hakim olacaktır. Buna ek olarak PVC'li yatak koruyucular yıkamadan sonra çatlama yapacak ve bu şekilde sıvılara karşı koruma özelliği kalmayacaktır.
 • Poliüretan (PU) Lamineli Alez

  Nefes alabilir poliüretan film ile kaplanmış alezler koku ve çatlama yapmayacaktır. Daha da önemlisi nefes alabilir özellikte oldukları için yataklarınızda küf oluşmayacak; odalarınızda kötü kokusuz, hijyen bir ortam oluşmasını sağlayacaktır.
 • Kapitone Yatak Koruyuculardan kaçının

  Bu tip yatak koruyucuların yatak yorganından bir farkı yoktur. Kapitoneli koruyucular sıvıyı emecek, yatağa sızdıracaklardır.

Yatak Koruyucu Alez tercih etmeniz için nedenler

 • Yatağı korur

  Yatak koruyucu alezler otel yatağınızı kire ve yıpranmaya karşı korur. Konaklama hizmeti veren bir tesiste en dikkat edilmesi gereken husus yatak temizliğidir. Temiz yatak güzel kokar. Yataklarınızın korunması yatırımınızın da korunması anlamına gelir.
 • Hijyen sağlar

  Oteliniz, konaklama tesisiniz yataklarında kullanacağınız alezler yataklarınızı korumakla kalmaz, sıvı temasıyla oluşabilecek küf ve küf kaynaklı kokuların, bakterilerin oluşmasını engeller.
 • Çarşaf şık durur

  İnce, poliüretan film kaplı, havlu kumaşlı yatak koruyucunun üzerine serilen çarşaf düzgün durur, kaymaz. Yatağın genel görünümünü olumlu etkiler.